تهران، نیاوران، خیابان یاسر، خیابان سوده، کوچه امیدیان، پلاک 32، واحد3
021-22287172

قوانین و مقررات فروش

از آنجایی که خانه مد زاداری یک برند شخصی دوزی است و محصولات بر اساس سفارشات شما مشتریان تهیه و دوخته می شوند، لذا امکان بالزگشت و مرجوعی پس از سفارش وجود ندارد.

توجه: مسئولیت درج اطلاعات اشتباه از قبیل آدرس و شماره تلفن همراه به عهده مشتری می باشد و هزینه ارسال مجدد کالا از مشتری دریافت می گردد

لطفاً قبل از هر اقدامي، با کارشناسان خدمات مشتريان به شماره تلفن۰۹۱۲۱۳۰۳۰۰۴ و ۰۲۱۲۲۲۸۷۱۷۲ تماس بگيريد.

 

شرایط حمل و ارسال کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

در تهران

حمل کلیه سفارشات در صورت ثبت فاکتورهای بالای ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال توسط خانه مد زاداری به صورت رایگان در آدرس مشتری انجام خواهد شد.

مدت زمان تحویل سفارشات کت و شلوار حداکثر دو هفته کاری بعد از خرید خواهد بود (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد).

حمل کلیه سفارشات تسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی گراد هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط شرکت پست ندارد. برای هر سفارش یک شماره رهگیری توسط شرکت پست صادر می گردد. شما می توانید برای رهگیری سفارشات خود از سامانه رهگیری مرسولات پستی: /http://newtracking.post.ir استفاده نمائید.
(مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی گراد هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
هزینه حمل و ارسال بصورت رایگان می باشد و فقط در روش ارسال با پست پیشتاز مابه التفاوت هزینه پست سفارشی با پیشتاز دریافت می گردد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه گراد هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
در صورتی که تمایل به ارسال کالای خود با دیگر روش ها (پیک موتوری، تیپاکس و غیره) را دارید لطفا پیش از خرید به واحد فروش و خدمات مشتری اعلام کنید.

 

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

مقررات

استفاده از فروشگاه اینترنتی خانه مد زاداری به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد.
خرید کالا از فروشگاه اینترنتی خانه مد زاداری بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی
info@gerad.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی خانه مد زاداری هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی خانه مد زاداری با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد. سایر سایت ها و لینک هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی خانه زاداری مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا
از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی خانه مد زاداری سایت
 zadari.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش کالا بر مبنای نوع و تعدادی صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی زاداری درج نموده است.
فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
مکان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی خانه مد زاداری درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. با عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.


قوانین خرید حضوری

خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ و مبلغ پیش پرداخت را به عنوان هزینه های اولیه بلاک نماید.